Bizimle Başladı Bizimle Bitti Filmi Ağustosta Sinemalarda

Bizimle Başladı Bizimle Bitti Filmi Ağustos

Bizimle Başladı Bizimle Bitti filmi ağustosta sinemalarda izleyicilerle buluşacak.

Colleen Hoover’ın sevilen aşk romanı Bizimle Başladı Bizimle Bitti, Blake Lively’nin başrolünde olduğu 2024 yapımı bir filme uyarlanıyor. İlk olarak 2016’da yayımlanan ve hala Amazon’un en çok satan kitapları arasında yer alan bu roman, babasının cenazesi için doğum yeri Maine’e geri dönen genç bir kadının, bir nörocerrah ile yeni bir ilişkiye başlama ve ilk aşkı arasında sıkışıp kalmasını anlatıyor.

Hayranlar başlangıçta Lively’nin seçilmesinden memnun olmasa da Hoover, karakterleri konu ile uyumlu yaşlarda yapmadığını kabul ederek bunu film uyarlamasında değiştirmeye karar verdi.

Bizimle Başladı Bizimle Bitti, son on yılın en tanınmış romanlarından biridir. Henüz bu Colleen Hoover kitabını okumamış olsanız bile, muhtemelen hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur, çünkü sürekli kitap tartışmalarında gündeme geliyor ve sık sık BookTok’ta karşımıza çıkıyor.

Justin Baldoni ve Blake Lively‘nin başrollerini paylaştığı Bizimle Başladı Bizimle Bitti filminin yaklaşan vizyonuyla birlikte heyecan dorukta.Bizimle Başladı Bizimle Bitti Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bizimle Başladı Bizimle Bitti, başlangıçta 2024 film yayın takviminde daha erken bir tarihte yayımlanması planlanmıştı, ancak birkaç kez ertelendi. Şu anki plana göre Bizimle Başladı Bizimle Bitti, 9 Ağustos 2024 tarihinde vizyona girecek. Çekimler resmi olarak Mayıs 2023’te New Jersey’de başladı, ancak SAG ve WGA grevleri nedeniyle durduruldu. People’a göre çekimler Ocak 2024’te yeniden başladı. 2024’ün başlarında, film hala prodüksiyon aşamasındaydı.BENZER:  Dünya Neler Okuyor? En Çok Okunan Kitaplar 2023
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.