Ne Okusam: Damsel: Savaşçı Prenses – Evelyn Skye

damsel

Damsel ayrıca bir Netflix filmi!

Elodie hiçbir zaman şatafatlı sarayların veya yakışıklı prenslerin hayalini kurmadı. Kıtlığın pençesindeki Inophe diyarında büyümüştü ve tek arzusu halkının bir kışı daha sağ salim atlatabilmesini sağlamaktı. Bu yüzden de zengin ve münzevi bir krallığın vârisinden aldığı evlenme teklifini, sefaletle boğuşan halkını kurtarabilmek uğruna hiç düşünmeden kabul etti.

Şatafatlı Aurea Krallığı’nın büyüsüne kapılan Elodie için her şey yolunda gibiydi, çünkü henüz bu zenginlik diyarının kadim tarihinde yatan kanlı anlaşmadan haberi yoktu. Daha düğün gecesi başlayan gariplikler tufanı, çok geçmeden Elodie’yi karanlık mağara tünellerinin içinde süregiden bir ölüm kalım savaşının ortasına attı. Artık Elodie’nin kurtuluşu, Aurea’nın saklı geçmişini ortaya çıkarıp çıkaramayacağına ve peşindeki ejderhanın yakıcı nefesinden kaçıp kaçamayacağına bağlıydı.

Elodie karakterini Millie Bobby Brown’ın canlandırdığı popüler bir Netflix filmine de uyarlanan Damsel: Savaşçı Prenses, ölüme terk edilmiş genç bir kadının zalim düzene karşı verdiği savaşın hikâyesi.

Çevirmen:Merve Özcan
Asıl Adı:Damsel
Yayın Tarihi:08.04.2024
ISBN:9786256780705
Dil:Türkçe
Sayfa Sayısı:304
Cilt Tipi:Karton Kapak
Merve Özcan

Çevirmen, SEO'CU, eski editör. Çokbilmiş. Kedisever. Usta geyikçi. Muzip. Meraklı. Geveze. Çocuk ruhlu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Next Post

Jennifer L. Armentrout Kitapları Okuma Sırası

Pts Haz 10 , 2024
Jennifer L. Armentrout, fantastik ve romantik türlerdeki eşsiz eserleriyle tanınan bir yazardır. Onun büyüleyici dünyalar ve karmaşık karakterlerle dolu kitapları, okurlar arasında büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Jennifer L. Armentrout […]
Jennifer L. Armentrout Kitapları Okuma Sırası

Bu yazılara da bakın