Adam Silvera Kimdir? Kitapları Nelerdir?

adam silvera kimdir, yazar
adam silvera kimdir, yazar

Adam Silvera 7 Haziran 1990’da doğdu. Çocukluğu Amerika, New York’ta geçti. Genellikle genç yetişkin edebiyatı türünde eserler veren bir yazardır kendisi ve eserlerinde LGBTQ+ temalarını sıkça işler.

Adam Silvera, New York doğumludur ve eşcinsel bir yazardır. Yazdığı kitaplar genellikle genç okurlar arasında popülerdir ve duygusal derinlikleri ve karakter gelişimleriyle tanınır.

Çocuk kitapları satışında çalışmış bir yazar olmasının yanı sıra, çocuk ve gençlik kitapları incelemeleri de yazmış. Yayıncılık tecrübesi mevcut.

Kendisini şu anda Los Angeles’ta yaşamakta.

Adam Silvera’nın Hayatı

Adam Silvera, 7 Temmuz 1990’da ABD’nin New York City Bronx şehrinde doğdu. Porto Rikolu ve Yahudi bir evde büyüdü. Adam, Bronx Bilim Lisesi’ne gittikten sonra New York City’deki New School’da eğitim gördü ve burada film ve senaryo yazarlığı eğitimi aldı.

Adam Silvera yazarlık kariyerine genç yetişkin edebiyatına odaklanarak başladı. İlk romanıyla edebiyat dünyasında tanındı.

Adam Silvera’nın kitapları, duygudaşlık kurulabilir karakterleri ve duygu yüklü anlatımları nedeniyle geniş bir okur kitlesinde, özellikle de genç yetişkinlerde yankı uyandırdı. Çalışmaları büyük beğeni topladı ve ödüller ve adaylıklar ile tanındı.

Adam Silvera Kitapları

Karmaşık konuları ele alması, ötekileştirmişleri temsili, duygusal derinliği, akıcı dili yüzünden okurlarca çok sevilen bir yazar olan Adam Silvera’nın kitapları aşağıdaki gibi.

  • Bana Sadece Anılarımızı Bıraktın
  • Az Biraz Mutlu
  • The First To Die at the End
  • Ve Sonunda İkisi de Ölür
  • What if it’s Us – Becky Albertalli ile What if it’s Us 1
  • Infinity Son (The Infinity Cycle 1)
  • Infinity Reaper (The Infinity Cycle 2)
  • Here’s to us – Becky Albertalli ile What if it’s Us 2

Umarım Adam Silvera kimdir size tanıtabilmişimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.