Kan ve Kül Serisi Sıralaması – Jennifer L. Armentrout

Kan ve Kül serisi sıralaması

Goodreads 2020 yılının en iyi aşk kitabı ödülü kazanan bu fantastik aşk romanı, Jennifer Armentrout’un son yıllarda en çok okunan serilerinden birisi haline geldi.

DEX Kitap’tan çıkan seri fantastik bir dünyada geçiyor ve Poppy adlı karakterin maceralarına bizi fahil ediyor.Kan ve Kül Serisi Konusu

Jennifer L. Armentrout‘un Kan ve Külden serisi, baş karakter Poppy’nin zorlu yaşamını anlatıyor. Poppy, bir Bakire olarak doğmuştur ve bu statü büyük bedellerle dolu bir hayatın kapılarını aralar. Kendi seçimleri olmayan olayların içine sürüklenen Poppy, omuzlarında krallığın kaderini belirleyen büyük bir görevle karşı karşıya kalır.

Ancak bu görev duygusal çatışmalar ve içsel arzularla da doludur. Altın gözlü muhafız Hawke’in Poppy’nin hayatına girişi, arzu ve görev arasında bir denge kurma çabasını beraberinde getirir. Poppy, yaşamında duygusal zorluklarla baş etmeye çalışırken aynı zamanda krallığın geleceğini şekillendirmekle yükümlüdür.

Seri, okurları derin duygusal çatışmaların ve içsel keşiflerin içine sürükleyerek unutulmaz bir okuma deneyimi ve heyecanı sunmakta.

Kan ve Kül Serisi Okuma Sırası

Aşağıda belirli Kan ve Külden serisi sıralaması bulunabilir. Seride şimdiye kadar 4 kitap dilimize çevrildi. Ancak aşağıda gördüğünüz gibi hem çevrilmeyi hem de yayınlanmayı bekleyen kitaplar mevcut. Armentrout sahiden de üretken bir yazar.

 1. Kan ve Külden
 2. Ten ve Ateş Krallığı
 3. Yaldızlı Kemikler Tacı
 4. İki Kraliçenin Savaşı
  • Cupcakes and Kisses (4.1)
 5. A Soul of Ash and Blood
  • Visions of Flesh and Blood: A Blood and Ash/Flesh and Fire Compendium (5.5)
 6. The Primal of Blood and Bone (İleride yayımlanacak)
 7. İsimsiz (İleride yayımlanacak)

Siz bu ünlü seriyi okudunuz mu? Beğendiniz mi? Peki Jennifer L. Armentrout sever misiniz? Kan ve Kül Serisi sıralaması işinize yaradı mı? Yorum bırakın!

BENZER:  Jennifer L. Armentrout Kitapları Okuma Sırası


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.