İzlemeniz Gereken Harika Diziler – 36 Adet Dizi Önerisi

İzlemeniz Gereken Harika Diziler
İzlemeniz Gereken Harika Diziler

Harika diziler izlemeyi seviyorsanız ve şu günlerde keyifli vakit geçireceğiniz izleyecek dizi arıyorsanız, bu yazı sizin için biçilmiş kaftan olabilir.

Bu liste tamamen benim izlediğim ve beğendiğim dizilerden oluşmakta. Çok sevilen ama izlemediğim, öneremediğim yapımlar bu dizilerin dışında bıraktım. Bu listede önerilen yabancı diziler mevcut. Pek yerli dizi izlemediğimi not düşmek isterim.

Hadi o zaman birbirinden harika dizler içeren önerilen diziler listesine geçelim. Liste, bu harika dizilerin bitiş yılları baz alınarak hazırlandı ki güncel içerik sevenler direkt listenin sonlarına geçebilsin. Onun dışında listenin diziyi ne kadar sevdiğimle alakası yok.

Bitmiş Harika Diziler

Bu kısımda biten harika dizileri görebilirsiniz, son sezonu 2022’de olan dizilerle mini dizileri de bu başlık altında görebilirsiniz. Eski dizilerden başlasa da sona doğru güncel dizileri göreceksiniz.

Friends (1994 – 2004)

Bir grup arkadaşın yaşadığı aşk – arkadaş ilişkilerinin anlatıldığı dünyaca ünlü bir dizi Friends. Üstelik günümüzde hâlâ öyle çok seviliyor ki bir yeniden buluşma bölümü çekildi.

Dizinin başrollerinde Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer oynuyor.

Tür: Arkadaşlık, aşk, komedi
IMDB puanı 8.
9

Malcolm in the Middle (2000 – 2006)

Ufak yaşta deha olduğu keşfedilen, fakir bir ailenin çocuğu olan Malcolm’un hayatının anlatıldığı çok iyi bir sit-com Malcolm in the Middle (Ortanca Çocuk Malcolm). Ben ikinci izleyişimde bile defalarca kahkaha attım. Reese, Dewel, Louis, Hal… Her biri muhteşem karakterler.

Eğer yemek yerken izleyecek eğlenceli bir dizi arıyorsanız, es geçmemeniz gerekli. Artık böyle diziler yapmıyorlar. 🙂

Tür: Komedi, sit-com
IMDB puanı: 8.0

Avatar: The Last Airbender (2005 – 2008)

Avatar: Son Hava Bükücü sanırım 90’larda ve 20’lerde doğan birçok gencin ezbere bildiği ve hayranı olduğu animasyon dizilerinden birisidir. Aang, Katara ve Soraka’nın dostluk, heyecan ve sevgi içeren iletişimleri ve birlikte ihanete, kötülüğe karşı koymaları gerçekten bu eseri harika diziler arasına sokuyor.

Sonraki yıllarda Legend of Korra ile sonraki Avatar’ı izlesek de bu ilk ve etkileyici yapım zihinlere yerini altın harflerle yazdırdı.

Tür: Animasyon, fantastik
IMDB puanı: 9.2

Scrubs (2001 – 2010)

Scrubs dizi önerileri

Sit-Kom seviyor musunuz? Ve daha önce Scrubs’ı izlemediniz. O zaman şimdi tam zamanı. Çoğu izleyici tarafından en iyi sit-kom olarak görülen bu diziyi kesinlikle izlenmesi gerekenler arasında.

Doktorların hastanede yaşadıklarını hem komik hem de çarpıcı bir gerçeklikle ele alan dizi “güldürürken ağlatan” deyişinin tam karşılığı.

Tür: Komedi, sit-com
IMDB: 8.3

House M.D. (2004 – 2012)

House M.D.: Önerilen Diziler

Doktor dizilerini seviyorsanız bakmanız gereken bir diğer dizi önerisi de House M. D. Bir sorun yüzünden her daim bacağından acı çeken, zeki ve huysuz doktorun önüne gelen vakaları anlatan dizi sizi hem şaşırtacak hem de delirtecek.

Özellikle de ekibiyle imkânsız vakaları çözerken bir yandan da yaşadığı duygusal ilişkilerle. House M. D. adını dizi tarihine altın harflerle yazdırmış bir karakter doğrusu!

Tür: Dram
IMDB puanı 8.7

Breaking Bad (2008 – 2013)

Breaking Bad (2008 – 2013)

Herkesin aksine benim 2020’de tamamladığım bir dizi oldu Breaking Bad (Kötü Olmak veya Kötülüğe Doğru) ve size ne kadar önersem az. Sıradan bir kimya öğretmeninin kanser teşhisi konulmasıyla ile başına neler geldiğini, nasıl bir suç lideri ve suç dehası olduğunu anlatır.

Oyunculuksa oyunculuk, kurguysa kurgu. Üstelik suç sevenler için muazzam bir yapım. Başrol oyuncuları ise (izlemeyenler için elbette) Bryan Cranston, Aaron Paul ve Anna Gunn.

Tür: Suç, gizem, dram
IMDB puanı: 9.4

How I Met Your Mother (2005 – 2014)

Friends ile çok karşılaştırılan HIMYM (Annenizle Nasıl Tanıştım) benim severek izlediğim sit-com’lardan. Bir grup arkadaşın başından geçen olayları anlatır.

Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick ve Alyson Hannigan’ın canlandırdığı karakterler zamanında kültüre epey katkıda bulunmuştu. Hâlâ herkes “Legendary”nin ne anlama geldiğini bilir. Kesinlikle izlemeniz gereken diziler arasında.

Sit-com seviyorsanız kesinlikle bu dizi önerisi listenize girmeli.

Tür: Komedi, aşk, sit-com
IMDB puanı: 8.3

Person of Interest (2011 – 2016)

Person of Insterest (Şüpheli Kişi) dizi benim en sevdiklerimden birisi. Bilim kurguyu güncel dönem sorunu gibi yansıtabilen ve gereksiz drama içermeyen nadir dizilerden. Person of Interest’in başrollerinde Jim Caviezel, Taraji P. Henson ve Kevin Chapman var.

Kesinlikle önerdiğim harika diziler arasında. Tadında bırakılması da elbette gözümdeki değerini artırıyor.

Özellikle 2. sezondan sonra oturan konusu ve izleyicileri ekrana bağlaması ile kesinlikle bakmalısınız.

Tür: Polisiye, gizem, suç
IMDB Puanı: 8.4

The Big Bang Theory ( 2007 – 2019)

Bir grup dehanın “normal” bir kadın komşu ile olan ilişkilerinin anlatıldığı TBBT (Büyük Patlama Teorisi) sanırım son yıllarda eğlenerek izlediğim en iyi sit-com’lardan.

Sheldon’un Bazinga‘sı Leonard’ın annesi ile olan ilişkisi, Penny’nin bu ikilinin hayatına kattıkları… Bu dizi hakkında çok şey söylenebilir ancak bence en iyisi izlenmesi.

Başrolleri Johnny Galeck, iJim Parsons ve Kaley Cuoco paylaşıyor. Hawking gibi ünlü bilimcileri de bu dizide görebilirsiniz.

Tür: Komedi
IMDB Puanı: 8.2

The Good Place (2016 – 2020)

Çeşitli sebeplerle ölen bir grup insan ölür ve “İyi Yer”e gider. Aralarındaki ilişkileri, bu yerdeki tuhaflıkları işleyen harika bir dizidir.

Başrollerinde ise Kristen Bell, William Jackson Harper, Jameela Jamil ve D’Arcy Carden var.

Kristen Bell severlerin özellikle bayılacağı eğlenceli bir dizi önerisi bu. Cennet ve cehennem kavramını ve elbette ölümü ele alış biçimiyle diğer fantastik dizilerden ayrılıyor.

Tür: Komedi, dram, fantastik
IMDB puanı: 8.2

Supernatural (2005 – 2020)

Paranormal dizilerden hoşlanıyorsanız büyük ve sadık kitlesiyle dikkat çeken bir dizi Supernatural (Doğaüstü). Cadılar, vampirler, melekler, şeytanlar ve daha neler neler…

Jared Padalecki ve Jensen Ackles’in iki kardeşi oynadığı dizi 2020 yılında son buldu ve izleyicileri üzgün bıraktı. Muhtemelen kitlesi sonsuza dek bu diziyi izlerdi.

Tür: Fantastik
IMDB puanı 8.4

The Queen’s Gambit (2020)

Dizi Önerileri:The Queen's Gambit
The Queen’s Gambit (2020)

Satranç dehası olan bir kadının çocukluktan erişkinliğe giderken hayatını ve karşılaştığı zorluk anlatan bir dizi bu ve son derece sürükleyici. Netflix’in en iyi yapımlarından biri Vezir Gambiti. Başrolde ise Anya Taylor-Joy var. Üstelik bir kitap.

Kısa dizi önerileri arıyorsanız kesinlikle bakın. Tek sezonluk.

Tür: Dram, bağımlılık, dönem
IMDB puanı: 8.6

Brooklyn Nine-Nine (2013 – 2021)

Brooklyn nine nine
Brooklyn Nine-Nine (2013 – 2021)

Son sezonu 2021’de yayınlanan bu sit-com izleyebilecekleriniz arasında en eğlencelisidir. Çok sevilen dizi NYPD’nin 99. Karakolu’nda olan çeşitli olayları ele alır. Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Melissa Fumero, Andre Braugher ve Terry Crews başrolleri paylaşmakta.

Brooklyn-Nine-Nine bence kesinlikle harika diziler arasında ve polisiye dizi önerileri arıyorsanız kesinlikle bakmalısınız. 20 25 dakikalık bölümleri ve kendine has anlatım diliyle benzerlerinden ayrılıyor.

Tür: Polisiye, komedi, sit-com
IMDB puanı: 8.5

WandaVision (2021)

WandaVision - izlemeniz gereken harika diziler 7
WandaVision (2021)

Tek sezondan oluşan ve Avengers ekibinden biri olan Wanda Maximoff’u konu alan bu dizi, tek başına izlendiğinde hiçbir anlam ifade etmese de Marvel sinema evreni içinde izlendiğinde muazzam bir duygu seli oluşturuyor.

Elizabeth Olsen, Paul Bettany ve Kathryn Hahn‘ın başrolleri paylaştığı bu dizi, benim için 2021’in enlerinden. Fantastik dizileri ve elbette Marvel evrenini sevenler kesinlikle bakmalı. Çünkü Wanda’nın Scarlet Witch olma öyküsü Marvel’ın devam filmleri için büyük önem taşıyor.

Tür: Fantastik – Aşk
IMDB puanı: 8.1.

Killing Eve (2018 – 2022)

Kiralık bir katille bir FBI çalışanın tuhaf hikâyesini anlatan bu ilginç dizi 2020 ile radarıma girdi. Muazzam performans ve ilginç bir kurgu arıyorsanız bu diziye kesinlikle bakmalısınız.

Jodie Comer, Sandra Oh ve Fiona Shaw başrolleri paylaşıyor. İzlemeniz gereken harika diziler arasında kesinlikle.

Polisiye dizi önerileri ile suçlu zihinler dizi önerileri karışımı. İki tarafa da çok yakın bakış atıyoruz. 2022 yılında son sezonu yayınlanacağı için son derece güncel de bir dizi.

Tür: Suç, polisiye
IMDB puanı 8.3

After Life ( 2019 – 2022)

Eşini kaybeden ve intihar girişiminde bulunan, sarkastik bir adamın hayatını izlemek ne kadar ilginç olabilir ki? Hele bu adam ufak bir yerde yaşıyorsa?

İşte önyargılar hep. Kara mizahı, sarkastik karakterleri ve aniden şoke olup gülmeyi seviyorsanız, bu dizi sizin için.

Yaratıcı ve başrol oyuncusu Ricky Gervais harbiden muhteşem bir iş çıkardı!

Tür: Kara mizah
IMDB puanı: 8.5

Inventing Anna (2022)

Tek sezonluk, gerçek bir hikâyeden uyarlanan bu suç dizisi, Anna Delvey’in öyküsüne odaklanıyor.

Temelde konusu 20’li yaşlarında New York’ta kendi işini kurmayı hedefleyen zeki bir kadının dolandırıcılıktan hapse düşmesini ve Vivian Kent isimli gözden düşmüş bir gazetecinin onun hikâyesini gözler önüne sürme öyküsünü anlatıyor.

Birçok renkli karakterin bulunduğu dizi bir Netflix yapımı. Gerçek bir öyküden uyarlanmış olması da onu daha ilgi çekici yapıyor.

Başrolleri Anna Chlumsky, Julia Garner ve Arian Moayed paylaşıyor. Ancak birçok yapımdan tanıdığımız ünlü isimleri de dizide görmek mümkün.

9 bölümden oluşuyor ve her biri gerçekten sürükleyici.

IMDB puanı: 6.9
Tür: Suç, gizem

New Amsterdam (2018 – 2023)

New Amsterdam - Harika Diziler

Doktor dizilerini seviyorsanız, o zaman New Amsterdam sizin için. Yeni işe başlayan ideal bir hastane müdürünün, Amerika’nın en eski devlet hastanesinde sistemi iyileştirmek için kuralları çiğneyişini anlatıyor.

Renkli karakterleri ve duygusal sahneleriyle dikkat çeken dizinin başrolünde Blacklist’ten tanıdığımız Ryan Eggold ve Doctor Who’dan bildiğimiz Freema Agyeman var.

Tür: Dram, medikal
IMDB Puanı: 8.1

Blacklist (2013 – 2023)

Dünyaca aranan azılı bir suçlu bir gün FBI’ın kapısını çalar ve sadece Elizabeth Keen ile konuşacağını söyler. Sonrasında da sürükleyici bir macera başlar. Tetikçilerden tutun dolandırıcılara uzanan bir macera!

İlk sezonların daha çekici olduğu bu diziyi James Spader’ın muhteşem oyunculuğu taşımakta.

IMDB puanı 8.1.
Tür: Polisiye – Suç

Devam Eden Harika Diziler

Burada hala yeni bölümleri olan veya olacak harika dizileri görebilirsiniz. Bu sefer bitiş değil, başlangıç yılına göre bir liste ile karşılaşacaksınız.

Futurama (1999 – ????)

Bu en sevdiğim animasyon dizisi olabilir. 3000 yılına buzda uyuyarak giden bir pizza teslimatçısını ele alır. Çok eğlenceli ve sürükleyici bir yapım. Bender isimli robot ise aklınızı başınızdan alabilecek kadar eğlencelidir.

The Simpsons’ın yapımcısı Matt Groening’in bir işidir. Hatta bir kere yayından kaldırılıp tekrar getirilmiştir. (Artık 2 oldu!) Tekrar ekranlara dönmesini bekliyoruz hayranlar olarak. Ben iç rahatlığıyla sizlere tavsiye edeceğim dizi önerileri arasında. Her bölümü defalarca izlemişimdir!

Gelen son haberlere göre Futurama tekrardan ekranlara dönecek!

IMDB puanı: 8.5
Tür: Animasyon – Macera – Bilim Kurgu – Fantastik

Sherlock (2010 – ????)

Sherlock
Sherlock (2010 – ????)

Sanırım Sherlock Holmes‘u duymayan kalmamıştır. Birçok uyarlaması olan bu kitap karakterinin en sevdiğim uyarlaması Steven Moffat kontrolünde bizlere ulaşan yapımı.  Benedict Cumberbatch’e dünya çapında ün kazandıran bu yapımda ayrıca Martin Freeman ve Una Stubbs oynuyor. En çok baştan sonra izlediğim dizidir.

Devamı ne zaman gelecek, hatta gelecek mi gibi çeşitli soruların olduğu bu dizi, şu haliyle bile mükemmel. Her sezon 3, yaklaşık 90 -120 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Her biri film gibi. Bu yönüyle de aslında benzerlerinden ayrılıyor Sherlock.

Tür: Polisiye, gizem
IMDB puanı 9.1

Black Mirror (2011 – ????)

Bir diziye ayıracak 100 saatiniz yok mu? Film gibi teker teker izleyebileceğiniz, her birinden bağımsız bölümleri olan bir dizi önerisi mi arıyorsunuz? O zaman sizi Black Mirror’a alalım.

Her bölümünde bilim kurgu türünün bir dalını ele alarak izleyicileri bambaşka diyarlara götüren, oyuncuları her bölümde değişen bir dizi bu.

Bu dizi bilim kurgu sevenlerin kesinlikle bakması gereken bir yapım.

Tür: Bilim Kurgu
IMDB puanı: 8.8

Westworld (2016 – ????)

Muhteşem kadrosu ve çarpıcı, akıl alıcı konusu ile ilgi çeken bir diğer dizi de elbette Westwold. Son zamanlarda birçok uyarlama görüyoruz ancak Westworld bir uyarlama değil. Bu diziyi soluksuz izleyecek her yeni bölümde bir soru ile karşılaşacak ve çoğunlukla küçük dilinizi yutacaksınız.

Dizide Jeffrey Wright, Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton oynuyor. İlk iki sezonundaysa Anthony Hopkins var!

Geçmişle geleceği harmanlayan dizi sizi şoke etmek için yaratılmış âdeta!

Tür: Bilim Kurgu
IMDB puanı: 8.6

You (2018 – ????)

Sorunlu bir adam kafayı bir kadına takarsa neler olur?

İşte You bizlere bu sorunun yanıtını veriyor. Heyecanlı ilerleyişi, şaşırtıcı kurgusu ile izleyenleri ekrana bağlayan You son yılların en çok konuşulan dizilerinden birisi haline geldi. Dizi yeni sezonuyla artık karşınızda.

Tür: Dram, suç, saplantı
IMDB Puanı: 7.8

Yellowstone (2018 – ????)

Yellowstone
Yellowstone

Ne fantastik ne de gençlik dizisi olmayan bir yapım arıyor, üstüne kovboylar, Kızıl Derililer ve çiftçilik hakkında bilgi alabileceğiniz, suç ve aile temalı bir dizi izlerim diyorsanız, kesinlikle Yellowstone sizin için.

Kevin Costner, Luke Grimes ve Kelly Reilly’nin başroller paylaştığı dizi +18 yaş için uygun diye düşünüyorum. Bence gayet sürükleyici bir yapım ve karakterlerin gelişimiyle daha da muhteşem bir kurgu sunuyor.

Tür: Dram, aile, suç,
IMDB Puanı:
8.7

The Witcher (2019 – ????)

the witcher

Önce kitap, sonra video oyunu ve şimdi de bir dizi. The Witcher gerçekten sağlam kitlesi olan bir dünya. Ben kitaplarını alsam da (ki izledikten sonra) henüz okumadım ama dizinin ilk sezonunu iki kere izledim. Çıkar çıkmaz da ikinci sezonunu.

Fantastik bir dünyada geçen tarihi kurgu yeni bölümleriyle gene ekranda olacak.

Bize ise The Witcher’ın yeni sezonunu beklemek düşüyor.

Tür: Fantastik, savaş, dram
IMDB puanı 8.2
.

The Boys (2019 – ????)

Son yılların en ilgi çeken yapımlarından biri olan The Boys, yozlaşmış süperkahramanları ve onları yok etmeye çalışan pis ağızlı bir adamın ve ekibin öyküsünü anlatmakta. Eğlenceli, şaşırtıcı ve tuhaf. Anti kahraman sevenler içinse biçilmiş kaftan!

Başrol oyuncuları: Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford… Önerilen diziler arasında. Hatta 3. sezonda ekibe, Supernatural’dan tanıdığımız Jensen Ackles de katıldı.

Eğer bu fantastik diziyi izleyecekseniz kendinizi kana hazırlamanızı öneririm ve asla yemek sırasında izlememenizi.

Tür: Fantastik, kara mizah
IMDB puanı 8.7

Sex Education (2019 – ????)

Konusu ve karakterleri konusunda sizi şaşırtabilecek bir dizi mi arıyorsunuz. Üstelik gençlerin, cinsel tercihlerin ve cinselliğin konuşulduğu. O zaman sizi Sex Education’a alalım.

Konusu şöyle: Annesi seks terapisti bir delikanlı, okul arkadaşının teşvikiyle okulda gizli seks terapi kliniği kurar. Dizi, bir grup gencin yüzleştiği cinsellik ve ilişkiler hakkındaki sorunları eğlenceli bir dille ele alır.

Tür: Cinsellik, gençlik
IMDB Puanı: 8.4

Russian Doll – (2019 – ????)

Yayımlandığında büyük ses uyandıran diziler arasında olan Russian Doll (Rus Bebeği), 2. sezonuyla ekranlara geliyor.

Doğum gününde belirsiz bir nedenden sürekli ölen ve partideki tuvalette tekrar dirilen ve güne devam eden bir kadın karakterin öyküsünün işlendiği dizi, modern zamanları, sorunları, kişisel sorunları ve ilişkileri çok güzel ele alıyor.

Orange is the New Black’ten tanıdığımız Natasha Lyonne dizinin ana karakteri.

Tür: Fantastik, yetişkin, komedi
IMDB Puanı: 7.8

Loki (2021 – ????)

Loki

Marvel’ın ürettiği bir başka dizi olan Loki Haziran 2021 itibariyle izleyicilerin beğenisine sunuldu. Başrollerinde Marvel evreninden tanıdığımız Tom Hiddleson var. Diğer başroller ise Owen Wilson ve Gugu Mbatha-Raw.

Bence Loki eğer Marvel evrenini seviyorsanız kesinlikle izlemeniz gereken harika diziler arasında. Dizi tatlı esprileri ve ciddiyetle komediyi birleştirmesiyle öne çıkıyor.

Tür: Fantastik
IMDB Puanı: 8.3

Lupin (2021 – ????)


IMDB puanı: 6.9

Arsène Lupin maceralarından esinlenen bir hırsız – polis kovalamacası arıyorsanız bu dizi sizin için olabilir. Netflix’de yayınlanan bu dizi dublaj seçeneği sunduğu için benim ilgimi çekti.

Başrolleri Omar Sy, Ludivine Sagnier ve Hervé Pierre paylaşıyor. Bir Sherlock olmasa da epey kendisini izleten bir dizi olduğunu söylemekte sakınca görmüyorum.

Lupin dizisinin 2 sezonu yayınlanmış durumda.

Tür: Suç, Drama
IMDB puanı: 7.5

Clarkson’s Farm (2021 – ????)

Bu sefer dizide kurgu dışı bir dizi var. Jeremy Clarkson, sıfır tecrübesine rağmen taşrada bir çiftlik alıyor ve onu bin bir badire atlatarak işletiyor. Başına neler geliyor neler. Gerçek bir hikâye olan bu dizi izleyicilerden çok olumlu yorumlar aldı.

Tür: Gerçek Yaşam
IMDB puanı 9.2

Squid Game – (2021 – ????)

squid game

İzleyecek, harika olduğu kadar çarpıcı da bir dizi arıyor ve altyazı okumaktan (belki de dublaj seviyorsunuzdur?) sıkılmıyorsanız, 2021 – 2022 dizi dönemine damga vuran bir diğer dizi Squid Game (Kalamar Oyunu).

Vasat, başarısız ve parasız bir hayat süren bir adamın karşısına ölümcül ama büyük getirili bir fırsat çıkar. Ancak tek sorun bunun için gözü kara ve acımasız, kendisi gibi para sıkıntısı çeken insanlarla çocuk oyunları oynayarak mücadele etmesi gerekmektedir. Tek bir kazanan olacaktır ve o da dudak uçuklatan bir miktarda ödül alacaktır!

Tür: Gizem, dram, aksiyon
IMDB Puanı: 8.1

Wednesday (2022 – ????)

wednesday

Wednesday, gündeme çok hızlı ve sağlam giren dizilerden birisi. Bir gotik gençlik dizisi. Filmleri olan Adams Family’nin kız çocuğu olan Wednesday’in doğaüstü öğrenciler için olan bir yatılı okula götürülmesiyle başlayan dizi, birkaç gizemli cinayeti çözmesini ve öğrencilerle olan ilişkileri anlatıyor.

Tim Burton’un yönettiği dizi bir Netflix yapımı ve izleyicilerden çok iyi notlar topladı.

Tür: Suç, komedi, fantastik
IMDB Puanı: 8.2

Special Ops: Lioness (2023 – ????)

Special Ops - Lioness 2023

Marvel evreninden tanıdığımız Zoe Saldana‘nın bir CIA ajan menajeri olarak, teröristlerin arasına sızan bir Aslan’ı (Lioness) ile ilişkisini izlemek ister misiniz? Ben açıkçası çok etkileyici, inandırıcı ve kaliteli bir yapım olarak buldum ve size de öneririm.

Dizi genellikle İngilizce ancak arada başka diller de geçiyor. Bu yapımda Saldana dışında Nicole Kidman ve Michael Kelly gibi aşina olduğunuz isimler var.

Tür: Suç, Drama, Gerilim
IMDB Puanı: 7.7


Sizler bu önerilen harika diziler hakkında ne düşünüyorsunuz? Eklenmesi gereken başka kült ve yeni diziler var mı sizce?

Paylaşmak istediğiniz dizi önerileri varsa, yorum bırakmaktan çekinmeyin!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.