Dünyanın En Şanslı Kızı Netflix Filmi Oluyor!

Dünyanın En Şanslı Kızı Netflix Filmi Oluyor!
Dünyanın En Şanslı Kızı Netflix Filmi Oluyor!

Jessica Knoll‘un yazdığı ve ülkemizde Dünyanın En Şanslı Kızı (2016) olarak Yabancı Yayınları’ndan yayımlanan Luckiest Girl Alive (2015) film olan kitaplar arasına katılıyor.  Kitabın hakları 35 ülkeye hakları satılmış, 38 dile çevrilmiş.

Ayrıca filmde baş rolü Siyah Kuğu, That is 70’s Show gibi yapımlardan iyi bildiğimiz ve sesini Family Guy‘un Meg’i olarak herkesin tanıdığı Ukrayna asıllı oyuncu Mila Kunis var.

Filmin yönetmenliğini The Handmaid’s Tale (Damızlık Kızın Öyküsü) ile tanıdığımız Mike Baker yaparken senaryoyu da yine kitabın yazarı olan Jessica Knoll yazacak.

Hazırlıklara Nisan 2021 gibi başlanacak ve filmin prodüksiyonu mayıs haziran gibi başlayacak. Muhtemelen film 2022’nin sonlarına doğru Netflix ekranlarında olacak.

Dünyanın En Şanslı Kızı‘nın Edgar Çıkış Romanı Ödülü adaylığı bulunmakta. Film olan kitaplar arasına

Ayrıca Netflix‘in yine okurların gönüllerini çaldığını belirtmeden geçmek olmaz çünkü kitap büyük ilgi gören eserler arasında.

Dünyanın En Şanslı Kızı Ne Anlatıyor?

Ani FaNelli, prestijli bir okulda okurken kötü bir olay yaşar ve silbaştan hayata başlamak zorunda kalır. Artık hoş bir işi, pahalı giysileri ve yakışıklı bir nişanlısı vardır ve elde etmek için çok uğraştığı hayata epey yaklaşmıştır. Ancak bir sırrı vardır ve bu kötü sır belki de gün yüzüne çıkacaktır.

Bence Dünyanın En Şanslı Kızı‘nı okumak için çok iyi bir fırsat bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.